Nationaal en internationaal snelkoerier

Waarom NK Koerier?

Betrouwbaar en flexibel sneltransport

U beschikt zelf niet of over onvoldoende vervoerscapaciteit? Of uw eigen mensen zijn tijdelijk niet beschikbaar om een rit uit te voeren? Of u vervoert slechts incidenteel iets, al dan niet met spoed?

Als u iemand wilt sturen die er staat namens uw bedrijf belt u niet zomaar een koerier, maar een vertrouwde partner. Een koerier die begrijpt wat uw belang is. Als NK Koerier verzorg ik al ruim 20 jaar het sneltransport voor een trouwe klantenkring. Daarbij fungeer ik niet zelden als visitekaartje.

Daarom NK Koerier:

 • Betrouwbaar
 • Representatief
 • Scherpe tarieven
 • Prijsopgave vooraf
 • Nationaal en internationaal
 • Telefonische leveringsbevestiging
 • Directe lijntjes door persoonlijk contact

En ook is flexibiliteit voor mij geen lege kreet. U zult bij mij niet elke extra gemaakte minuut terugvinden op de factuur. Het verschil maak ik voor mijn opdrachtgevers met minder zichtbare, maar meestal o zo belangrijke dienstverlening. Denkt u bijvoorbeeld aan:

 • Handmatig lossen van meerdere colli’s
 • Afstapelen van pallets
 • Leveren op specifieke locatie
 • Leveren aan specifieke personen
 • Leveren op etages
 • Leveren op beurzen
 • Extra hulp bij levering aan bijvoorbeeld ouderen
 • Uitpakken van goederen